Excedrin, Extra Strength, 200 Caplets

Excedrin, Extra Strength, 200 Caplets

302,28 zł

Produkt jest dostępny u partnera.

Opis produktu

Nazwa Produktu: Excedrin, Bardzo silny ból głowy, 200 tabletek Opis Paracetamol 250 mg, aspiryna 250 mg (NSAID) i kofeina 65 mg Uśmierza/pomaga uśmierzyć ból Dostępny bez recepty środek Extra Strength Excedrin łączy trzy aktywne składniki, aby intensywnie łagodzić bóle głowy i inne rodzaje bólu. Szybko działająca formuła zapewnia dodatkową ulgę w silnym bólu głowy – u niektórych osób działanie jest odczuwalne już po 15 minutach. Zastosowanie: Tymczasowo łagodzi drobne bóle i dolegliwości związane z następującymi przypadłościami: Ból głowy Przeziębienie Zapalenie stawów Bóle mięśni Ból zęba Skurcze przedmiesiączkowe i menstruacyjne Sugerowany sposób użycia Nie stosować w ilości większej niż zalecana. Z każdą dawką popić pełną szklanką wody. Dorośli i dzieci w wieku od 12 lat: 2 kapsułki co 6 godzin; nie więcej niż 8 kapletek w ciągu 24 godzin. Dzieci poniżej 12. roku życia: Skonsultować…

Przejdź do oferty w sklepie